Deelnemers

Deelnemerslijst Oscar Romero Open Hoorns kampioenschap 2021

Vrijdag 27 t/m zondag 29 augustus 2021, Hoorn

A-groep
Naam Club KNSB rating Bye(s)
1 IM Hing Ting Lai Purmerend 2444
2 IM Nico Zwirs Schaakstad Apeldoorn 2435
3 FM Martijn Monteban Caïssa-Eenhoorn 2313
4 FM Esper van Baar Kennemer Combinatie 2242
5 John Cornelisse Paul Keres 2234
6 Colin Stolwijk Magnus 2234 R4
7 Enrico Vroombout Caïssa 2152 R4
8 Eline Roebers VAS 2150
9 Peter Doggers Caïssa-Eenhoorn 2144 R4
10 Gilian Honkoop Kennemer Combinatie 2133
11 Michaël van Liempt De Waagtoren 2126
12 Ardjan Langedijk Caïssa-Eenhoorn 2105
13 Saša Albers Arnhemse Schaakacademie 2101
14 FM César Becx De Stukkenjagers 2088
15 Loek van der Hagen Groninger Combinatie 2047 R1
16 Rob Mulder HWP Haarlem 2039 R4
17 William Shakhverdian Arnhemse SV 2043
18 Erik Corneth Paul Keres 2026 R2
19 Eduard Coenen t Pionneke 2010
20 Roger Labruyѐre Almere 2003
21 Arthur de Winter De Vennep 2000
22 Seréyo Bekkink Caïssa-Eenhoorn 1997
23 Robin Duson Caïssa-Eenhoorn 1992
24 Sierk Kanis VAS 1992 R4
25 Sjoerd Kelder Caïssa-Eenhoorn 1969 R2
26 Dirk van der Meiden De Waagtoren 1960
27 David Sonneveld Leiderdorp 1957
28 Dana Verheij Sliedrecht 1931
29 Mark Bloem 1922
30 Wahe Boghossian SG Max Eeuwe 1915
31 Jeroen Bollaart Paul Keres 1908 R4
32 Kobe Smeets JSC Magnus Leidsche Rijn 1897W
B-groep
Naam Club KNSB rating Bye(s)
1 Djad Maes Spijkenisse 1929
2 Johan Wuijts H.S.C. 1925
3 Kasper Bleeker Caïssa 1895
4 Arno Buijten Purmerend 1879
5 Pim Blijlevens H.S.C. 1875
6 Piet Mulder SG Staunton 1864 R4
7 Rob Kotmans Amsterdam-West 1861 R4
8 Jouke van Gosliga Delfstsche Schaakclub 1859
9 Toine Molenaar Aartswoud 1845 R1
10 Fred Avis Caïssa-Eenhoorn 1839
11 David Verweij Caïssa-Eenhoorn 1833
12 Jasper Dekker Bergen 1807
13 Boudewijn van Beckhoven Caïssa 1801 R2
14 Richard Koes LSC Philidor 1795 R4
15 Christian Torensma Schaakwoude 1793 R4
16 Wim Nieland De Waagtoren 1792 R4
17 Tycho Bakker De Waagtoren 1790
18 Bert Spil Caïssa-Eenhoorn 1778
19 Coen Stoop Bergen 1771 R4
20 Kevin de Rooij Caïssa-Eenhoorn 1762
21 Ilja Tardijn 1755
22 Arend Stapel Caïssa-Eenhoorn 1745 R4
23 Jurriaan Boeren Kennemer Combinatie 1733
24 Armin Kohlrausch WLC 1715
25 Mason Brouwer Caïssa-Eenhoorn 1710 R4
26 Hans Uittenbogaard 1707 R2
27 Jan Torensma Schaakwoude 1703 R4
28 Guido van Leen Castricum 1692
29 Ton van Dijk Caïssa-Eenhoorn 1688
30 Max Hooijmans De Waagtoren 1688
31 Gachatur Kazarjan Eindhovense SV 1677
32 Jeannot Tuijnman Purmerend 1672
33 Sandro Gaeta Purmerend 1667
34 Jelle de Jong Caïssa-Eenhoorn 1666
35 René Weerts Delftsche Schaakclub 1655
36 Niels Hoefsloot VAS 1652
37 Sascha Kurt Eindhovense SV 1650
38 Arjo Andringa LSG 1642
39 Ozden Tuna Chess Society Zandvoort 1637 R4
40 Vigen Boshossian SG Max Eeuwe 1625
41 Achyuth Aravindhan Hoofddorp 1605S
42 Co Buysman Caïssa-Eenhoorn 1578
43 Harrie Boom EsPion 1572
44 Ryanne Turenhout LSG 1480W R4
45 Vincent Panhuysen Amsterdam West 1470W
C-groep
Naam Club KNSB rating Bye(s)
1 Gregor Waskowsky HWP Haarlem 1547 R4
2 Peter Ubbels 1500S
3 Cian O'Mahony 1491 R4
4 Susanne Glas Aartswoud 1489
5 Peter Rijsdijk 1489
6 Ricardo Heins 1481 R1
7 Bob de Wit Het Witte Paard Zaandijk 1468
8 Martijn de Ree De Wijker Toren 1461 R1
9 Xander Kaptein Caïssa-Eenhoorn 1454 R4
10 Merijn Hooijmans De Waagtoren 1422
11 Marjolein Aarten Amsterdam-West 1414
12 Ruud van Dijk SHTV 1376
13 Bert-Jan Melchers Purmerend 1366 R4
14 Aranka Verweij Caïssa-Eenhoorn 1354 R1
15 Nizar Alayoubi Caïssa-Eenhoorn 1326
16 Yvonne Schol 1290
17 Tim Brouwer 1271
18 Stella Duson Caïssa-Eenhoorn 1259 R3+4
19 Carel Brouwers Caïssa-Eenhoorn 1232
20 Huib de Jong 1195
21 Thomas van der Knaap Caïssa-Eenhoorn 1189
22 Mai Movrin Caïssa-Eenhoorn 831
23 Flora Gaeta-de Vries Purmerend 800

Wachtlijst

Naam Club KNSB rating Bye(s)
1 Gerard Jongen Purmerend 1406
2 Hebert Perez Garcia De Waagtoren 2130
3 FM Onno Elgersma Zukertort 2268
4 Sven Damen 1717
5 Jessica Koning Aartswoud 1452
6 Ton Fasel De Waagtoren 1890
7 Florian Schicktanz Duitsland 1741F
8 Wouter Martens 1000
9 Sjoerd van Roon De Stukkenjagers 2182
10 Hicham Boulhafa Kennemer Combinatie 2082

Bijgewerkt: Vrijdag 27 augustus 2021, 10:40 uur

Ratings zijn van de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2021

F: FIDE-rating van 01-08

J: KNSB-jeugdrating van 01-08

S: Geschatte rating

W: Wildcard